ПП ВК Технополь

Производство и продажа сельхозтехники

О компании

Компанія “ВК Технополь” була заснована 10 років тому в центрі України. Все розпочиналося з невеличкої майстерні, з кількох людей, які ремонтували сільськогосподарську техніку. А нині «Технополь» є відомим в Україні та за кордоном заводом-виробником, що пропонує сучасні моделі культиваторів серії АК, зручні та практичні гідравлічні борони, роторні борони та подрібнювачі, що підходять для будь-якого виду ґрунту. Вся техніка перевіряється відділом контролю якості та тестується на власних полях.

Вивчення потреб ринку та освоєння нових сегментів є частиною стратегії росту компанії. Щороку ми вкладаємо мільйони у технічне переоснащення виробництва, використовуємо нові підходи до роботи з клієнтами, вивчаючи їх потреби і пропонуючи реальне вирішення проблем сільськогосподарських підприємств. Наша техніка працює на кінцевий результат – правильно оброблена земля є запорукою гарного врожаю, а значить і фінансового благополуччя фермера.

Купуючи техніку в «Технополь» – ви отримуєте європейську якість за вітчизняною ціною. І в цьому вже переконалися наші клієнти. Українські та зарубіжні поля вже обробляють понад 1100 культиваторів, понад 1200 борін та 1300 подрібнювачів виробництва компанії «Технополь».